ایران ملک
ایران ملک

درباره ایران ملک | پردیس

درباره ی سایت آگهی ایران ملک

 

چرا ایران ملک یک سایت آگهی داره ؟

افراد زیادی درخواست ملک دارن یا خیلیا میخوان ملک خودشونو بفروشن یا به رهن یا اجاره بزارن ما اومدیم تو حوزه ی شرق تهران اولین سایت آگهی ملکی رو راه اندازی کردیم تا شما عزیزان راحت تر از قبل بتونین با

مشتری ها ارتباط بگیرین.

مطمئنا شما هم مثل ما از ظاهر یکنواخت سایت های آگهی و نیازمندی موجود درایران خسته شده اید و به دنبال یک وبسایت حرفه ای تر با پشتیانی معتبر و قیمتی مناسب می گردید.
با استفاده از سایت ایران ملک می توانید به راحتی آگهی وخود را در ظاهری متفاوت ایجاد کنید.

شرکت ایران ملک با تجربه ۱۸ ساله در حوزه ی ملک در سال ۱۴۰۰ تصمیمی بر احداث استارت اپی (سهامی خاص_ اسکان سازان پیشتاز) در این زمینه با هدف ایجاد دسترسی سریع و اطمینان در خرید شما با کادری مجرب و مشاورین متخصص اتخاذ نمود.بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرد و با تمام توان برای ارتقاء رضایت و اعتماد شما تلاش میکند.

شرکت ایران ملک با فعالیت در حوزه ملک همچون خرید و فروش ، رهن و اجاره ، ساخت و ساز ، دکوراسیون داخلی و سرمایه گذاری و همچنین ایجاد ارتباط موثر.

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در ایران ملک

بر روی «ثبت آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

خرید و فروش بی‌واسطه

در ایران ملک کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما ایران ملک هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

املاک

همکاران ما