ایران ملک

مسئولیت های کلیدی یک شرکت موفق ملکی

اصلی ترین وظیفه این شرکت ها :

مشاورین شرکت، مسئول ارائه مشاوره به مشتریان در خصوص سرمایه گذاری، در بازار ملک و انجام کلیه امور ملکی هستند. همچنین این نوع شرکت ها، ممکن است؛ به عنوان یک امانت دار در خصوص امور ملکی، به شما کمک کند. که خاطر نشان میشود. حفظ حریم خصوصی از اصلی ترین وظایف شرکت میباشد.

شرکت های ملکی ممکن است؛ برای یک ارکانT یا به عنوان یک پیمانکار مستقل کار کند.علاوه بر موارد فوق یک شرکت موفق ملکی، باید پتانسیل ارتقا، و رفع تمامی نیاز های ملکی کاربران خود را، داشته باشد. از معروف ترین افراد بنیانگذار این خصوص شرکت ها میتوان به گری کلر اشاره نمود.

تفاوت یک شرکت ملکی با مشاورین املاک :

شرکت ملکی به صورت گسترده، در تمامی امور ملکی، اعم از خرید و فروش،رهن و اجاره،بازسازی و نوسازی به صورت مستقیم، و بدون واسطه فعالیت دارد. درصورتی که مشاورین املاک در زمینه ملکی، به صورت محدود فعالیت میکنند.

ویژگی های یک شرکت موفق ملکی :

به روز بودن :

داشتن سطح بالایی از اطلاعات، در چنین بخش پیچیده ای، مستلزم به روز رسانی مداوم از نظر نوسانات بازار است. همچنین استفاده از بروزترین ابزارهای تکنولوژیکی که امکان بهبود خدمات، و مدیریت کارآمد را فراهم می کند؛ از ویژ”ی های یک شرکت موفق ملکی محسوب میگردد.

ارتباط برقرار کردن با سایر عوامل :

یک تجارت موفق املاک و مستغلات بر اساس همکاری و ارتباط خوب بین شرکت ها اتفاق می افتد. در بسیاری از مواقع، فروش یک ملک با این اتحاد بین نمایندگانی که خلاق و مبتکر بوده اند به دست می آید.

توجه کافی به خواسته کاربران :

یک شرکت موفق ملکی، باید توانایی گوش دادن به صحبت های کاربر و مشتریان خود را داشته باشد. زیرا تنها از این طریق می تواند. دقیقاً بداند کابران و مشتریان چه می خواهند. و چه نیازی دارند . مشتریان می‌خواهند؛ خواسته‌ها و ترجیحات خود را بیان کند. و این تنها زمانی محقق می‌شود. که به طور فعال گوش کنند. و از پنل های نظر سنجی استفاده کنند. و آنچه گفته می‌شود، بداهه نباشد. برای ارائه خدمات شخصی، بسیار مهم است که شرکت بداند؛ مشتری دقیقاً به دنبال چه چیزی است. یک راه خوب برای به دست آوردن این اطلاعات این است، که فرمی را در اختیار شما قرار دهند. که در آن بتواند ملکی را که به دنبال آن هستید، یا آنچه را که امیدوارید با فروش ملک فعلی خود به دست آورید، کاملاً توصیف کند.

خلاق بودن :

یک شرکت موفق ملکی خلاق، از شکست نمی ترسد. اهمیت تعادل بین عینیت و ذهنیت را می داند. و مدیریت خوبی، از خود نشان می دهد. علاوه بر این، از تخیل خود، برای توسعه ایده های خود استفاده می کند. از خود انتقاد می کند. و فرصت ها، موفقیت ها و اشتباهات را به وضوح شناسایی می کند. و موقعیت های انسانی و حرفه ای را درک می کند.

نحوه بیان صحیح :

در این نوع شرکت اعتماد بین طرفین از اصلی ترین رکن کار میباشد،بنا بر همین موضوع ضروری است که در هر موقعیت کاری ارتباط خوبی داشته باشد و باید به زبان بدن خود نیز توجه کند تا اعتماد مورد نظر حاصل شود.

شناخت کافی از بازار ملکی :

برای ارائه بهترین خدمات املاک و مستغلات باید بدانند که بازار در کشور و شهرمورد نظر چگونه کار می کند. چه حجمی از معاملات از طریق شرکت ها و یا افراد حرفه ای مستقل انجام می شود؟ آیا رقیب خود را می شناسید و آیا برای انجام شبکه یا شبکه حرفه ای با آن ارتباط برقرار کرده اید؟ اینها برخی از جنبه هایی است که هر شرکت ملکی موفق باید به آنها رسیدگی کند.

برنامه ریزی مناسب در امور کاری :

 اعتبار یک شرکت بستگی به تعهدی دارد؛ که به مشتریان خود نشان می دهد. و همچنین از روابط خوبی که با آنها برقرار می کند. به موقع در قرار ملاقات ها شرکت میکند، به قول خود عمل میکند، و سعی دارد، با ویژگی های مشتریان خود سازگار شود، و تعادل بین سخت گیری و انعطاف پذیری را پیدا کند.

داشتن یک برند شاخص :

شرکت های ملکی با توجه به شناخت مخاطبان هدف ، انتظارات آنهارا شناسایی میکنند و درصدد براوردن خواسته آنها تلاش میکنند ، اکنون باید خود را از سایر بنگاه های املاک متمایز کنند. طراحی مفهومی از خدماتی که ارائه می دهند به آنها در انتقال امنیت و حرفه ای بودن کمک می کند و باعث می شود مشتری بالقوه به اطلاعاتی که ارائه خواهند داد،اعتماد کند.

مطرح بودن در بازار ملک :

در حال حاضرتبلیغات مهمترین عامل شناخته شدن برای یک شرکت ملکی هست، علاوه بر جایگزین های تبلیغاتی سنتی (مکتوب، تصویری، اینترنتی، نمایشگاهی و غیره) جایگزین های رایگان مختلفی برای تبلیغات وجود دارد بطور مثال: شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و ایمیل ها که می توانند به سرعت از آنها بهره برداری کنند. مهم است که اطمینان حاصل شود که مشاورین املاک با اطلاعاتی که قرار است به اشتراک بگذارن سازگار هستن. البنه در حال حاضر بهترین تبلیغات همیشه ارائه یک سرویس خوب و متمایز از جانب شرکت خواهد بود. شبکه های اجتماعی یکی از منابع اصلی ترافیک و دید هستند و با فعالیت در این حوزه برای دستیابی به موفقیت در کسب و کار املاک، داشتن سطح بالایی از سازماندهی و داشتن ابزارهای فناورانه ای که امروزه کار افراد را ساده می کند، ضروری است.

دانش واعمال گفت و گو :

اطلاعاتی که جمع آوری میشود و تماس هایی که برقرار میگردد تنها نیمی از راه است. نگرش، تعهد و استعداد مشاورین شرکت ملکی نیمی دیگر است. اقدامات خوب در کنار دانش مشاورین راهی تضمینی به سوی موفقیت در امور ملکی میباشد.

اختصاص زمان کافی به مشتریان :

لازم بذکر است که نباید ارائه سریع در مورد خدمات انجام شود تا مشتری بالقوه با شرکت، مشاورین واین روند احساس راحتی کند، مهم است که وقت گذاشته شود تا اعتماد شما را جلب کنند.

شرکت ایران ملک

در همین خصوص شرکت ایران ملک با افتخار در تمامی امور ملکی اعم از خرید و فروش ، رهن و اجاره ،باز سازی و نوسازی به عنوان اولین شرکت ملکی در ایران در خدمت شما میباشد.

برای تماس با شرکت ایران ملک می توانید از شماره تلفن 76295600-021 یا شماره واتس اپ 09331003696 استفاده نمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *